A A A

MT TREK GAME STREET Trekking

Obuwie Zimowe

Cena:149.00
produkt na zapytanie

produkt na zapytanie ((PRZED ZAKUPEM ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ ROZMIARUinfo@bialybucik.pl tel. 774546357)

Buty firmy MTTREK wykonane ze skóry naturalnej.Nad podeszwąsyntetyczny otok na całej dfługości buta.W środku dzianina Polar Termo mająca właściwości hydrofobowe.Jest sucha i delikatna w dotyku.Spody lekkie,antypoślizgowe.Obuwie profesjonalne ,outdoorowe.

Thermal Insock jest to komfortowa wyściółka termiczna z pianki EVA, pokryta 4 mm warstwą filcu, który tworząc barierę dla przenikającego od podłoża zimna wydatnie zwiększa komfort cieplny. Dodatkowo podeszwa wykonana jest z trwałego, odpornego na ścieranie materiału i gwarantuje stabilną pozycję w każdym terenie.

POLAR THERMO Dzianina ocieplająca POLAR dzięki swej unikalnej strukturze utrzymuje suchy i ciepły mikroklimat wewnątrz obuwia.
Dzianina ta, ma właściwości hydrofobowe tzn. nie chłonie wilgoci w ilości większej niż 1 % swojej wagi. Dzięki temu dzianina ta zawsze jest sucha i delikatna w dotyku.Mikroskopijne torebki powietrza w strukturze materiału wytwarzają termiczną izolacje, zatrzymując ciepłotę ciała i odprowadzając wilgoć na zewnątrz. Dzięki temu dzianiny z grupy POLAR idealnie regulują wilgotność wewnątrz obuwia.

FULL GRAIN LEATHER W obuwiu tym zastosowano naturalne skóry najwyższej jakości, dzięki czemu buty są przyjazne dla stopu i odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne.Skóry naturalne zastosowane w tym obuwiu zostały poddane procesowi hydrofobizacji. Proces ten zwiększa odporność skóry na działanie wody i czynników atmosferycznych, zmniejszając nasiąkliwość i przemakalność skóry oraz zapobiega brudzeniu się obuwia


Długości wkładki:

42-26,5

43-27

44-28

45-29

46-29,5